dmytrish (dmytrish) wrote,
dmytrish
dmytrish

Фрустрації псто або Я ненавиджу вашу пропрієтарщину

Сайт Lingvo.ua недавнім часом взагалі зіпсувався і почав показувати рекламу, ніби спеціально підібрану для того, щоб бити по ніжних нервах інтелігентних користувачів: рекламні ролики вмикаються непередбачувано, причому зроблені вони на html5, який, на відміну від флеша, у мене автоматично не блокується (да, знаю. AdBlock), тема роликів підібрана так, щоб максимально нагадувати тупий телевізор, плюс джаваскриптові реклами-розгортки, які їздять по словникових статтях.

Якість самих словників, втім, поза сумнівом, і за продукт я б не так уже й проти заплатити. Отут і починається найцікавіше. Ідеальним варіантом для мене була б нативна програма під лінукс (і я вже довго довблю у кожному полі відгуку побажання версії під лінукс), але, внаслідок якихось складних процесів у компанії (і невидимої руки Майкрософта?) це чомусь неможливо. Добре, тут ABBYY самі собі вороги.

Наступний варіант: Lingvo for Mac. І знову починається непродуманість і чхання на інтереси користувачів: Lingvo x3 включає англійську, російську і українську (ой, а він взагалі є під мак?), повний Lingvo for Mac 7 мов без української (а від французької/німецької, для прикладу, я б не відмовився, правда, тоді всі інші лежатимуть мертвим скарбом за мої гроші). А якщо я хочу і українську? Купувати за 400 грн комплект без української мови і з купою зайвих мене жаба душить, докуповувати оновлення також.

Lingvo for Android. Відгуки на GPlay уже розхолоджують будь-яке бажання, хитра політика із докуповуванням словників, два гігабайта зайнятого місця на телефоні, загальна лайняність ПЗ відповідно до оцінок. Ні, і тут я пас.

Добре, в такому випадку я б не проти і заплатити помірну суму за просто зручне користування веб-інтерфейсом (який я і зараз відкриваю багато разів на день). Але ні, онлайн-продукти включають тільки SDK для розробників і то це не словники. Самі собі злобні буратіни.

Також варіант, про який я подумав, і який би мені підійшов: комерційний API до їхніх словників, а вже опенсорсний клієнт я б і сам знайшов/написав, але ж ні.

Коротше, твердолобість менеджерів ABBYY позбавляє їх моїх грошей, при всьому моєму бажанні їх заплатити.
Tags: linux, morons, думки вголос, користувацьке, ненависть!, несхвальне, суєтне
Subscribe

 • COMEFROM memory protection

  Недавно стукнула мені в голову одна ідейка щодо memory protection у операційних системах. Мабуть, я перевинайшов якийсь велосипед або в цій ідеї є…

 • implicit typing woes

  Про implicit typing: Писав на днях сервер на Happstack, а оскільки я тоді не додумався запускати ghci із :l Main.hs і дивитись типи обробників і…

 • (no subject)

  У мене сьогодні був день тикання паличкою в IDE. IntelliJ Idea — ставив на випадок, якщо захочеться порозбиратись із Скалою (та і з Java непогано…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments